17 Грудня, 2021 р., 10:33
"Ми вакцинувалися, щоб надалі працювати безпечно", – підкреслює відомий закарпатський кондитер Валентин Штефаньо.
17 Грудня, 2021 р., 10:04
Забезпечення якісного рівня освіти здобувачам знань в умовах пандемії і освоєння коштів державних субвенцій – це та інше обговорили сьогодні на розширеному засіданні колегії департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА. У заході взяв участь Олександр Пацкан, заступник очільника області.
16 Грудня, 2021 р., 20:36
Сьогодні, 16 грудня, відбулося засідання сьомої сесії Берегівської районної ради.
16 Грудня, 2021 р., 18:38
Коронавірусна хвороба може призвести до негативних наслідків.
16 Грудня, 2021 р., 14:46
Запускаємо серію публікацій про імунізацію в районах Закарпаття.
16 Грудня, 2021 р., 12:51
Відповідно до нововведень, затверджених Міністерством охорони здоров’я, окремі групи закарпатців можуть отримати додаткову дозу вакцини від COVID-19.
15 Грудня, 2021 р., 15:20
Президент України Володимир Зеленський, перебуваючи у Брюсселі з робочим візитом, зустрівся з Президентом Європейської ради Шарлем Мішелем.
15 Грудня, 2021 р., 14:54
Оформити діяльність із перевезення пасажирів, небезпечних вантажів чи відходів залізничним чи повітряним транспортом не так вже й важко. Головне — усе про те, як це зробити, можна знайти на одному ресурсі — Гіді з державних послуг.
15 Грудня, 2021 р., 14:53
В області активно триває кампанія з імунізації населення проти COVID-19.
15 Грудня, 2021 р., 11:04
Президент України Володимир Зеленський взяв участь в урочистій церемонії складення присяги новопризначеними суддями, яка відбулася в Офісі Глави держави.