18 Грудня, 2021 р., 21:12
Щодня імунізованих закарпатців стає дедалі більше.
17 Грудня, 2021 р., 18:47
Щеплення проти COVID-19 — особиста відповідальність кожного, оскільки хвороба не обирає. Тільки вакцинація допоможе закарпатцям захиститися від небезпечного вірусу.
17 Грудня, 2021 р., 15:30
Дифтерія та правець небезпечні для кожного, а діти вразливі ще й перед кашлюком.
17 Грудня, 2021 р., 15:29
Міністерство цифрової трансформації запустило нову послугу для батьків. У єМалятко вже доступне оформлення грошової компенсації за «пакунок малюка». Розмір компенсації становить 6 300 грн у разі подання заяви в грудні 2021 року. Кошти можна використати на придбання дитячих товарів офлайн або в інтернет-магазинах, список яких розміщений на сайті Міністерства соціальної політики.
17 Грудня, 2021 р., 15:22
Закарпатті триває вакцинація проти коронавірусу. Зараз 24,86 % населення регіону отримали хоча б одну дозу вакцини.
17 Грудня, 2021 р., 14:57
Президент Володимир Зеленський розраховує, що країни – члени НАТО у питанні євроатлантичних перспектив України відштовхуватимуться від позиції та вибору українського народу, не піддаючись на погрози та якісь «червоні лінії» інших держав. Про це Володимир Зеленський розповів представникам ЗМІ за результатами переговорів з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі.

17 Грудня, 2021 р., 10:33
"Ми вакцинувалися, щоб надалі працювати безпечно", – підкреслює відомий закарпатський кондитер Валентин Штефаньо.
17 Грудня, 2021 р., 10:04
Забезпечення якісного рівня освіти здобувачам знань в умовах пандемії і освоєння коштів державних субвенцій – це та інше обговорили сьогодні на розширеному засіданні колегії департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА. У заході взяв участь Олександр Пацкан, заступник очільника області.
16 Грудня, 2021 р., 20:36
Сьогодні, 16 грудня, відбулося засідання сьомої сесії Берегівської районної ради.
16 Грудня, 2021 р., 18:38
Коронавірусна хвороба може призвести до негативних наслідків.