Берегівська районна державна адміністрація
Закарпатська область

Берегівське районне управління ГУ ДСНС України

02 Лютого, 2022 р., 15:44
З метою запобігання виникнення пожеж берегівські рятувальники провели 2 лютого профілактичний рейд серед населення м. Берегово.
31 Січня, 2022 р., 10:44
28 січня  рятувальники рганізували для вихованців закладу дошкільної освіти  ім. Св. Йосипа, що у м. Виноградів, профілактичний захід у рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
31 Січня, 2022 р., 10:42
Сьогодні, 30 січня, о 04:34 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу у с. Сасово Королівської ТГ. Тут, на вул. Головній загорівся житловий будинок.
26 Січня, 2022 р., 16:20
Виноградівські та вилоцькі рятувальники провели нічні тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі на швейному підприємстві ПрАТ «Гроно-Текс», що у м. Виноградів, та у селищній раді смт Вилок
26 Січня, 2022 р., 10:31
Нагадуємо про правила поведінки у морозну погоду та що робити при переохолодженні та обмороженні.
25 Січня, 2022 р., 19:39
Пожежу в надвірній споруді у с. Тросник ліквідували виноградівські рятувальники та підвиноградівські вогнеборці.
20 Січня, 2022 р., 11:55
Про загоряння, що виникло на горищі надвірної споруди 66-річного мешканця с. Пийтерфолво, о 10:45 18 січня сповістили рятувальників мешканці села. Подія трапилася на вул. Ракоці.
18 Січня, 2022 р., 15:59
Традиційно, 19 січня, відзначатимемо Водохреща, за звичаями якого в цей день проводиться освячення води в храмах та на водоймах і проходять купання, так як вважається, що на Водохреща вода набуває цілющих властивостей.
18 Січня, 2022 р., 15:20
Вчора у с. Олешник горіла добудова до житлового будинку. Пожежу ліквідували виноградівські рятувальники та підвиноградівські вогнеборці/
05 Січня, 2022 р., 13:59
Через свою отруйність чадний газ (монооксид вуглецю) є дуже небезпечним для організму людини. Ця небезпека збільшується тим, що він не має запаху і кольору, а отруєння цим газом може настати непомітно. При потраплянні його незначної кількості у повітря приміщення, викликають запаморочення, нудоту, а при вдиханні людиною отруєного повітря, може швидко привести до смерті. Через отруєння чадним газом на лікарняні ліжка щороку потрапляють десятки  мешканців Берегівського району.