Берегівська районна державна адміністрація
Закарпатська область

Берегівське районне управління ГУ ДСНС України

29 Грудня, 2021 р., 13:51
Із настанням зимового періоду до пожежно-рятувальної служби все більше надходить повідомлень про пожежі та трагічні наслідки від них, причинами яких є необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газових приладів, електрообігрівачів та пічного опалення.
24 Грудня, 2021 р., 10:05
Найбільш очікуваними святами в році є Новий рік та Різдво Христове. І, як правило‚ вони не обходяться без піротехнічних виробів. Тож, з метою попередження виникнення трагічних випадків під час застосування піротехнічних виробів, нагадуємо правила безпечного їх використання:
23 Грудня, 2021 р., 18:06
Перебуваючи зимової пори на замерзлих водоймах: чи то рибалячи, чи то активно відпочиваючи, – потрібно пам’ятати правила поводження на льоду. Найбільш небезпечна крига – перша та остання: вона ще (або вже) не міцна.