12 Серпня, 2023 р., 12:50
Відтепер актуальні новини, інфографіка, відео- й фотоматеріали у сферах захисту прав споживачів, торгівлі, товарознавства доступні в телеграм-каналі «Захист прав споживачів».
11 Серпня, 2023 р., 08:43
Закарпаття стало першим регіоном України, де стартували консультації з представниками національних спільнот. Такий діалог потрібен задля успішної реалізації основних міжнародних стандартів щодо захисту прав нацменшин та впровадження Концепції Державної цільової національно-культурної програми «Єдність у розмаїтті».
10 Серпня, 2023 р., 16:53
На автошляху місцевого значення С 070707 Мукачево – Шенборн – Нижній Коропець у межах села Шенборн підрядна організація проводить фрезування старого покриття, влаштовує щебеневу основу, а відтак і фінішне покриття з асфальтобетону.
10 Серпня, 2023 р., 12:49
Проводите робочий день за кермом, доставляючи найнеобхідніше?
10 Серпня, 2023 р., 08:43
МОЗ погодило Перспективний план спроможної мережі закладів охорони здоров’я Закарпатського госпітального округу у складі 7 надкластерних лікарень, 7 – кластерних і 8 – загальних.