07 Листопада, 2023 р., 16:44
Закарпатський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.
07 Листопада, 2023 р., 16:30
При Закарпатській ОВА понад два місяці функціонує Рада з питань внутрішньо переміщених осіб.
07 Листопада, 2023 р., 10:24
Поліція Берегівщини затримала водія, який на блокпосту скоїв наїзд на прикордонника.
06 Листопада, 2023 р., 10:19
1000 українських жінок, які вимушено виїхали через війну за кордон, або є внутрішніми переселенками, зможуть пройти безоплатне навчання у сфері креативних та IT-індустрій. Проект реалізується Projector Foundation за фінансової підтримки Європейського Союзу та інформаційної підтримки Мінекономіки.
04 Листопада, 2023 р., 17:03
Сьогодні, на базі 17- державної пожежно-рятувальної частини м. Берегове зібралися вогнеборці та гірські рятувальники, щоб навчити учасників курсу Закарпатського обласного центру підготовки населення до національного спротиву навичок порятунку та техніки безпеки в горах чи у будь-якій іншій надзвичайній ситуації.