11 Жовтня, 2023 р., 15:50
Вітаємо команду комунального закладу "Берегівський професійний ляцей сфери послук" Закарпатської обласної ради з гідними результатами у XI-му Міжнародному конкурсі Відкритого вогню Карпатського регіону ім.Югаса Йожефа, який відбувся 7 жовтня у місті Ечер (Угорщина).
11 Жовтня, 2023 р., 11:39
Чекаємо на всіх, хто хоче покращити знання, уміння та навички військової справи, бути готовими у будь-який час захистити Україну, свої сім'ї та власний дім.
09 Жовтня, 2023 р., 14:22
Укрзалізниця запроваджує маршалів залізничної безпеки на вокзалах та в поїздах. «Це працівники відомчої воєнізованої охорони товариства, головне завдання яких – контролювати безпекову ситуацію в пасажирських перевезеннях та своєчасно реагувати у разі потреби», – зазначили в УЗ.