25 Жовтня, 2023 р., 15:09
Перспективи відкриття відділення в нашому регіоні заступник очільника ОВА Василь Іванчо, голова облради Роман Сарай обговорили з ректором закладу Юрієм Колесником та першим проректором Миколою Авраменком.
24 Жовтня, 2023 р., 18:29
24 жовтня очільник Берегівської РВА Віталій Матій разом із першою заступницею голови РВА Євою Данич зустрілися з представниками Благодійних організацій держав України, Угорщини, Фінляндії та Канади.
24 Жовтня, 2023 р., 10:51
Помічники ветеранів будуть допомагати бійцям, які повертатимуться з фронту додому, перейти від військової служби до цивільного життя. В основі такого супроводу – принцип «рівний з рівним», що неодмінно сприятиме швидшій, легшій та якіснішій адаптації наших захисників.
23 Жовтня, 2023 р., 15:41
Триває перший конкурс проєктних пропозицій у межах Програми транскордонного співробітництва Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2021–2027.
23 Жовтня, 2023 р., 15:17
Зберігається високий попит на представників робітничих професій і сфери торгівлі. Про це повідомляє Державна служба зайнятості.