25 Вересня, 2023 р., 10:27
15 територіальних громад Закарпаття стали учасницями фінального етапу грантової ініціативи Міжнародної організації з міграції «Людський вимір – інклюзивні дані для стабільності та розвитку». Сьогодні в Ужгороді розпочалася дводенна сесія з обміну досвідом та презентацій планів реагування, де громади представлять свої проєкти стратегічного розвитку.
24 Вересня, 2023 р., 12:23
З 1 березня 2024 року вже вдруге під час великої війни Уряд проведе індексацію пенсій, – Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
24 Вересня, 2023 р., 09:19
Сьогодні в обласному центрі Закарпаття відбудеться культурно-мистецька акція «Жива спадщина».
23 Вересня, 2023 р., 20:12
Учора під час візиту до США Президент Володимир Зеленський нагородив лікаря-протезиста, засновника Protez Foundation Якова Градінара, який разом з командою на Закарпатті повертає до нормального життя поранених захисників.
23 Вересня, 2023 р., 14:06
Сьогодні в Берегові відбувся благодійний велопробіг «Сильні духом» на підтримку ЗСУ.
23 Вересня, 2023 р., 09:05
Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА оголосило конкурс «Намалюй улюблене місце Закарпаття». Дітям пропонують поділитися своєю найулюбленішою локацією на території нашої області.
22 Вересня, 2023 р., 14:10
Сьогодні під головуванням очільника Брегівської районної державної адміністрації - районної військової адміністрації Віталія Матія відбулася координаційна нарада з питань забезпечення заходів мобілізації.
22 Вересня, 2023 р., 12:52
На випадок аварійних відключень електроенергії в лікарнях Закарпатської області вже є близько 160 генераторів.
22 Вересня, 2023 р., 08:52
Сплачуйте штрафи за адмінпорушення без походів до суду, черг та папірців