20 Жовтня, 2023 р., 11:31
Для внутрішньо переміщених осіб наявність роботи – це важливий фактор інтеграції у приймаючі громади. Тож куди звертатися переселенцям, аби пришвидшити працевлаштування на новому місці, – роз’яснюємо нижче.
20 Жовтня, 2023 р., 09:15
На Закарпатті активно набуває розвитку проєкт Національної поліції України «Custody Records». Спеціальні приміщення, оснащені цілодобовою системою обліку та фіксації дій щодо затриманих осіб, вже успішно функціонують у Тячеві, Іршаві, Хусті та Ужгороді.
19 Жовтня, 2023 р., 11:30
З 1 жовтня в Україні житлову субсидію буде розраховано на опалювальний період 2023-2024 років. Про що варто знати субсидіантам?
19 Жовтня, 2023 р., 10:58
Мешканці нашої області тепер можуть швидко знайти потрібне судове рішення, а також узяти участь у судовому засіданні онлайн.
19 Жовтня, 2023 р., 10:28
Це історія про людину, якій через війну довелося покинути власну домівку та розпочати життя на новому місці.
18 Жовтня, 2023 р., 10:53
На Закарпатті зростає кількість звернень до закладів охорони здоров'я щодо респіраторних інфекцій. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
18 Жовтня, 2023 р., 10:50
Про таку потенційну співпрацю заступник голови ОВА Василь Іванчо спілкувався з фінансовою директоркою компанії «Leipziger Energie GmbH & Co. KG» Тіною Шерф та менеджеркою проєктів Анною Романенко.