Охорона здоров’я

01 Червня, 2023 р., 15:25
Іксодові кліщі, які живуть в траві та зрідка потрапляють на невисокі кущові рослини, можуть переносити багато хвороб. Найпоширенішими з них в Україні є кліщовий вірусний енцефаліт та бореліоз, більш відому як хвороба Лайма.
02 Травня, 2023 р., 11:50
Всесвітня організація охорони здоровʼя продовжить активно співпрацювати з Україною за пріоритетними напрямами та надавати необхідну допомогу.
24 Квітня, 2023 р., 13:43
Стартував Всесвітній тиждень імунізації: основна мета – нагадати про важливість проведення щеплень для захисту від небезпечних інфекційних хвороб.
18 Квітня, 2023 р., 09:01
Програма медичних гарантій передбачає, що пацієнт може безоплатно отримати медичну послугу у будь-якому медичному закладі, що має договір з НСЗУ, незалежно від форми власності та місця його знаходження (за надані послуги сплачує держава).
28 Грудня, 2022 р., 17:20
В Україні продовжує діяти програма «Доступні ліки», в межах якої українці можуть отримати необхідні препарати безоплатно або з невеликою доплатою.