30 Листопада, 2022 р., 10:07
Росія продовжує атакувати енергосистему України, залишаючи без світла й тепла мільйони мирних людей. У зв’язку з цим Закарпаття готується прийняти нову хвилю ВПО. Координацію спільних зусиль для подальшої підтримки вимушених переселенців обговорили під час зустрічі керівництва області з представниками місцевих та міжнародних громадських організацій, благодійних фондів тощо.
30 Листопада, 2022 р., 09:51
На початку кожного місяця люди, які використовують природний газ в побуті, передають показники лічильників. Ті, хто цього з певних причин не робить, — мають ряд складнощів, адже потім нарікають на невідповідність між спожитими об’ємами газу та цифрами у квитанціях. Чому таке відбувається, — пояснив начальник відділу комерційного балансування АТ «Закарпатгаз» Віталій Погоріляк.
30 Листопада, 2022 р., 09:40
Станом на сьогодні у базі даних ОЦЗ є пропозиції роботи і з заробітною платою від 12 500 грн. до 40 000 грн. для:
29 Листопада, 2022 р., 14:18
Сьогодні відбулася селекторна нарада обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу.
29 Листопада, 2022 р., 11:08
У межах гуманітарної програми Grain from Ukraine, започаткованої Президентом України Володимиром Зеленським 26 листопада, під час установчого саміту International Summit on Food Security, уже понад 30 країн і міжнародних організацій заявили про підтримку цього важливого проекту.
29 Листопада, 2022 р., 09:21
За результатами першого Міжнародного установчого саміту International Summit оn Food Security щодо реалізації української гуманітарної ініціативи Grain from Ukraine зібрано близько 150 млн доларів, які будуть використані на закупівлю продовольства для країн Африки та Азії, що потерпають від голоду. Про це повідомив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ за підсумками саміту в Києві.
28 Листопада, 2022 р., 15:54
24 роки тому зафіксували першу масову епідемію комп’ютерного хробака. Саме тоді фахівці задумалися над комплексним підходом до інформаційної безпеки. Тепер увесь світ щороку відзначає Міжнародний день захисту інформації 30 листопада.
28 Листопада, 2022 р., 08:50
Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді».
25 Листопада, 2022 р., 19:52
Сьогодні в Україні стартує щорічна кампанія «16 днів проти насильства». До неї долучається й Закарпаття, щоб привернути увагу суспільства до цієї теми і закликати усіх не мовчати. Про проведення акції в регіоні розповіли на брифінгу в ОВА.
25 Листопада, 2022 р., 17:31
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2022-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 26 листопада.