15 Березня, 2023 р., 15:31
Триває черговий етап грантової програми від Міжнародної організації з міграції.
15 Березня, 2023 р., 15:27
Тисячі добровольців подаються до штурмових бригад МВС, щоби нищити ворога та звільнити окуповані землі України – аж до Криму.
15 Березня, 2023 р., 14:00
Зверніть увагу! Інформування  щодо роботи Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України здійснюється на сайті та  офіційних сторінках  в соціальних  мережах й меседжерах!
15 Березня, 2023 р., 11:40
Сьогодні відзначають 84-ту річницю з дня проголошення незалежності Карпатської України. Цього дня також вшановують подвиг відважних воїнів, які полягли за свободу своєї держави.
14 Березня, 2023 р., 17:01
Реформа системи охорони здоров’я триває, і один з її етапів – створення в області єдиного госпітального округу та його кластерів по районах.
14 Березня, 2023 р., 15:21
Днями Закарпатська ОВА презентувала механізм визначення підприємств, установ та організацій критично важливими, а також алгоритм бронювання працівників від призову на військову службу.
14 Березня, 2023 р., 13:53
День українського добровольця відзначається як символ відданості нації, патріотизму, волі та готовності захищати свою рідну державу.
14 Березня, 2023 р., 09:19
Триває набір на навчання до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (м. Полтава) серед випускників ліцеїв, закладів загальної середньої освіти і професійно-технічних училищ.
13 Березня, 2023 р., 16:17
У Закарпатській області створять перший в Україні Центр підготовки населення до національного спротиву. Осередок діятиме на постійній основі, зауважив голова ОВА Віктор Микита.
13 Березня, 2023 р., 13:58
Україна готується звільняти окуповані території і проводить набір добровольців до восьми штурмових підрозділів «Гвардії наступу».