26 Грудня, 2021 р., 16:36
За останні кілька днів до закладів охорони здоров'я, що надають первинну медичну допомогу пацієнтам Великоберезнянської, Дубриницько-Малоберезнянської та Ставненської територіальних громад, з ознаками шлунково-кишкових розладів звернулася 71 людина, серед них 31 дорослий та 40 дітей. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.
25 Грудня, 2021 р., 19:34
Вакцинація населення триває, по всій області розгорнута розгалужена мережа локацій для щеплення проти COVID-19.
25 Грудня, 2021 р., 18:29
В області активно триває вакцинальна кампанія. Центри та пункти, де можна зробити щеплення, працюють у будні, вихідні та навіть свята, аби кожен охочий міг імунізуватися безпечно та зручно.
24 Грудня, 2021 р., 21:26
З самого ранку та протягом дня в Закарпатті тривали роботи з розчищення доріг від снігових заметів. Фахівці відповідних служб посипали автошляхи протиожеледною сумішшю.
24 Грудня, 2021 р., 21:25
Завдяки Національній програмі «Велике будівництво» за два роки в Україні вдалося оновити й побудувати понад 14 тис. км автомобільних доріг. Наступного року програма розшириться проектами модернізації міжнародних пунктів пропуску. Про це розповів Президент України Володимир Зеленський під час Всеукраїнського форуму «Велике будівництво: дороги і мости».
24 Грудня, 2021 р., 13:46
Краяни продовжують імунізуватися проти COVID-19, аби запобігти важкому перебігу хвороби.
24 Грудня, 2021 р., 13:43
Сьогодні Національний архівний фонд України становить 82,7 млн одиниць зберігання та одиниць обліку, збереження якого забезпечують понад 3,7 тис. працівників, які працюють у близько 1900 архівних установах.
24 Грудня, 2021 р., 13:15
Голова облдержадміністрації Віктор Микита провів нараду з представниками Укравтодору, Служби місцевих автомобільних доріг, Національної поліції, ДСНС у Закарпатській області та організаціями, які забезпечують утримання й обслуговування доріг.
23 Грудня, 2021 р., 20:57
Закарпатка Ольга Карпова імунізувалася в Центрі вакцинації в атріумі ОДА.
23 Грудня, 2021 р., 20:55
Сімейна лікарка Юлія Довганич про поліомієліт, загрозу для життя, наслідки та захист від небезпечної хвороби.