03 Січня, 2022 р., 18:02
Закарпатський рятувальник Олександр Соломінський поділився своєю історією вакцинації.
02 Січня, 2022 р., 18:00
Передсвяткові клопоти й метушня не завадили закарпатцям зробити щеплення проти COVID-19.
31 Грудня, 2021 р., 18:47
Навіть під час пандемії у регіоні трапляються пожежі, повені, сходження снігу, котрі потребують оперативного реагування.
31 Грудня, 2021 р., 15:45
Новорічне привітання голови Закарпатської ОДА Віктора Микити (відео)
31 Грудня, 2021 р., 14:58
Сьогодні за окремим дорученням голови Закарпатської ОДА Віктора Микити представники облдержадміністрації спільно з регіональним комунікаційним координатором у проєкт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у місті Ужгород передали прикордонникам Чопського та Мукачівського загонів ліфлети про важливість та необхідність вакцинації від поліомієліту.
31 Грудня, 2021 р., 14:11
Дякуємо нашим медикам за професіоналізм, турботу і тисячі врятованих життів!
30 Грудня, 2021 р., 20:53
Наприкінці жовтня почали діяти нові правила щодо регулярних та нерегулярних перевезень між регіонами. Згідно з ними пасажири можуть пересуватися тільки за наявності сертифікату про вакцинацію, негативного ПЛР-тесту, експрес-тесту на антиген, довідки про одужання від COVID-19.
30 Грудня, 2021 р., 16:58
«Щоб не жити у страху, я рекомендую щепитися однією з дозволених вакцин», – лікар, акушер-гінеколог Юліанна Федько про вакцинацію вагітних та годуючих мам. Відео