23 Грудня, 2021 р., 20:55
Сімейна лікарка Юлія Довганич про поліомієліт, загрозу для життя, наслідки та захист від небезпечної хвороби.
23 Грудня, 2021 р., 17:54
Сьогодні під керівництвом голови Закарпатської ОДА Віктора Микити відбулося засідання обласної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за кошти ДФРР у 2022 році.
23 Грудня, 2021 р., 14:48
Це критично важливе питання, яке визначає вектор руху та розвитку Закарпаття у наступному році» – так голова облдержадміністрації Віктор Микита прокоментував прийняття депутатами бюджету області на 2022 рік та внесення змін до бюджету на 2021 рік.
23 Грудня, 2021 р., 13:46
Очільник краю Віктор Микита разом із першим заступником та заступниками голови Закарпатської ОДА беруть участь у пленарному засіданні п’ятої сесії обласної ради VIII скликання.
23 Грудня, 2021 р., 12:02
Центри вакцинації та пункти щеплення у святкові дні, 1 та 2 січня, будуть зачинені. Про це повідомила Вікторія Тимчик, регіональна координаторка вакцинальної кампанії проти COVID-19 у Закарпатській області.
23 Грудня, 2021 р., 11:56
Вчора, в.о.голови, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Матій та заступниця голови  Єва Данич обговорили стан вакцинації в районі з Русланою Гедєш і Агатою Гал.
23 Грудня, 2021 р., 10:22
В.о. голови, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Матій провів робочу зустріч із керівником Берегівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергієм Зейканом та командиром військової частини територіальної оборони Сергієм Лебедем.
23 Грудня, 2021 р., 08:24
В області продовжують щепити дітей від COVID-19. Відколи дозволили вакцинувати осіб 12-17 років, у Закарпатті повністю імунізувалося 1 189 людей цієї вікової категорії.
22 Грудня, 2021 р., 16:45
4,5 мільйона українців подали заявки в Дії на отримання 1000 грн за програмою єПідтримка, понад 2,3 мільйона громадян вже їх отримали. Про це повідомила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко під час брифінгу.
22 Грудня, 2021 р., 16:44
Сьогодні в Закарпаття прибули 225 ноутбуків для вчителів. Голова облдержадміністрації Віктор Микита повідомив, що комп’ютерну техніку вдалося придбати за рахунок економії коштів у межах тендерних закупівель.