Берегівська районна військова адміністрація
Закарпатська область
Логотип Diia Державний Герб України

21 Грудня, 2021 р., 14:46
Завершено роботу над першим розділом Альбому безбар'єрних рішень – практичного посібника, який надає рекомендації та ілюструє, як зробити міське середовище дружнім до різних користувачів, зокрема батьків з маленькими дітьми, літніх людей, людей з інвалідністю.
21 Грудня, 2021 р., 14:35
У січні - листопаді 2021 року послугами Закарпатської обласної служби зайнятості скористалися 43,0 тис. громадян, які шукали роботу, з них 20,6 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного.
21 Грудня, 2021 р., 14:32
Голова облдержадміністрації Віктор Микита повідомив, що Закарпаття опинилося серед лідерів у країні за відсотком скорочення заборгованості із виплат заробітних плат.
21 Грудня, 2021 р., 11:34
Перша особиста зустріч глав держав Люблінського трикутника засвідчила єдність позицій і підходів України, Литви та Польщі до найбільш актуальних питань і ключових викликів для регіону. Доказом цього стало підписання спільної заяви лідерів трьох держав, заявив Президент України Володимир Зеленський.
21 Грудня, 2021 р., 10:29
Всесвітня організація охорони здоров'я не рекомендує скасовувати профілактичні щеплення у період пандемії.
21 Грудня, 2021 р., 08:28
Розпочинаємо рубрику історій вакцинованих закарпатців.
20 Грудня, 2021 р., 21:20
Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом розширило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.
20 Грудня, 2021 р., 16:36
Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита повідомив, що Пилипецька та Батівська територіальні громади в межах співфінансування з державного та місцевих бюджетів отримали два нові шкільні автобуси.
20 Грудня, 2021 р., 14:08
Вифлеємський Вогонь Миру - це щорічна акція, котра полягає у поширенні символічного вогню з місця народження Ісуса Христа.
20 Грудня, 2021 р., 13:32
Вакцинація – надійний захист від коронавірусної інфекції.