30 Грудня, 2021 р., 16:58
«Щоб не жити у страху, я рекомендую щепитися однією з дозволених вакцин», – лікар, акушер-гінеколог Юліанна Федько про вакцинацію вагітних та годуючих мам. Відео
30 Грудня, 2021 р., 16:36
Сьогодні голова Закарпатської ОДА Віктор Микита разом з представниками депутатського корпусу обласної ради привітав учителів та передав 225 ноутбуків для закладів освіти, які вдалося додатково придбати завдяки економії коштів у межах тендерних закупівель.
30 Грудня, 2021 р., 12:09
Як отримати пакунок малюка, єПідтримку, довідку ОК-7 або зареєструвати місце проживання чи отримати соціальну допомогу? Усі відповіді є на Гіді з держпослуг! Підготували добірку ТОП-10 держпослуг, які українці шукали на порталі у 2021 році. Грошова компенсація Пакунка малюка Реєстрація місця проживання єПідтримка Витяг з ЄДР Довідка ОК-7 Реєстрація шлюбу Витяг з реєстру платників єдиного податку єМалятко Допомога малозабезпеченим сім’ям Обмін водійського посвідчення Гід з державних послуг — єдиний портал, де можна знайти інформацію про понад 2 тисячі держпослуг. 1,8 млн українців вже скористалися Гідом, а щодня його відвідують у середньому 10 тисяч нових користувачів.
30 Грудня, 2021 р., 11:08
Про дотримання правил протипожежної безпеки при використанні засобів кисневої терапії, а також про хід вакцинальної кампанії обговорили на нараді з головними лікарями медичних закладів району.
30 Грудня, 2021 р., 10:53
Сьогодні у місті Виноградів зустрічали підрозділ військовослужбовців 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, котрі повернулися у місце постійної дислокації, після виконання бойових завдань на Сході країни.
29 Грудня, 2021 р., 16:02
29 грудня 2021 року на засіданні Уряду схвалено Національний план дій з енергоефективності на період до 2030 року. Водночас затверджено 3-річний план заходів з його реалізації у 2021-2023 роках.
29 Грудня, 2021 р., 15:28
У Закарпатті вже імунізують бустерною дозою вакцини. Про це повідомила регіональна координаторка вакцинальної кампанії проти COVID-19 в області Вікторія Тимчик.
29 Грудня, 2021 р., 15:26
Вчора в.о. голови Берегівської РДА Віталій Матій провів спільну міжвідомчу нараду, під час якої розглянули хід виконання завдань, щодо розташування військової частини в межах Берегівського району, відповідно до ЗУ «Про основи національного спротиву».
29 Грудня, 2021 р., 13:54
Станом на 24 грудня 2021 року кількість вакансій, заявлених роботодавцями до базових центрів та філій Закарпатської обласної служби зайнятості становила 486 одиниць.
29 Грудня, 2021 р., 13:42
Які є протипоказання до вакцинації від COVID-19? Пояснює Олександр Заіка Відео