Велике будівництво

19 Грудня, 2021 р., 21:59
Допоки дозволяють погодні умови, відновлення доріг у Закарпатській області продовжується.
18 Грудня, 2021 р., 14:51
На автошляху міжнародного значення М-25 КПП «Соломоново» – Чоп – Велика Добронь – Яноші з під'їздом до КПП «Косино» протягом року тривали ремонті роботи майже щоденно, а іноді навіть і вночі.
17 Грудня, 2021 р., 16:29
Реконструкція Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології в Ужгороді тривала понад 12 років.
17 Грудня, 2021 р., 15:04
На маршруті М-25 КПП «Соломоново» – Чоп – Велика Добронь – Яноші з під'їздом до КПП «Косино» цьогоріч тривало масштабне відновлення дорожньої інфраструктури.
17 Грудня, 2021 р., 09:29
Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита повідомив про завершення першочергових аварійних робіт пам’ятки архітектури ХVIІ ст. дерев’яної церкви Зіслання Святого Духа с.Колочава Хустського району.
17 Грудня, 2021 р., 08:30
Закарпатті продовжується розбудова та модернізація об'єктів медичної інфраструктури. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.
16 Грудня, 2021 р., 16:43
У межах реалізації амбітного проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Закарпатті тривають масштабні роботи з покращення соціально важливої інфраструктури.
16 Грудня, 2021 р., 09:58
Автошлях міжнародного значення М-23 Берегово – Виноградів – Велика Копаня протяжністю майже 50 кілометрів веде до Румунії та збігається з частиною європейського маршруту.
15 Грудня, 2021 р., 17:55
Масштабний проєкт відновлення маршруту М-25 КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші з під'їздом до КПП «Косино» реалізовують у межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».
15 Грудня, 2021 р., 14:00
Реалізація національної програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» спрямована на розбудову якісної інфраструктури по всій країні.