Велике будівництво

29 Грудня, 2021 р., 14:39
Разом із громадою, представниками виконавчої влади району та депутатським корпусом голова Закарпатської ОДА Віктор Микита на Тячівщині відкрив ще один модернізований заклад охорони здоров’я первинної ланки.
29 Грудня, 2021 р., 13:56
Сьогодні голова Закарпатської ОДА Віктор Микита разом із громадою, представниками виконавчої влади району та депутатським корпусом відкрили сучасну амбулаторію загальної практики-сімейної медицини на Тячівщині.
29 Грудня, 2021 р., 11:14
Інфраструктурний проєкт «Мале карпатське коло» увійшов до державної стратегії розвитку та розбудови України до 2024 року. Про це під час масштабного форуму «Велике будівництво: дороги та мости» розповів Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.
28 Грудня, 2021 р., 17:00
На Закарпатті продовжується реалізація програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Відновлення дорожньої інфраструктури триває і зараз, допоки дозволяють погодні умови.
28 Грудня, 2021 р., 00:54
Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита повідомив, що проєкт реконструкції однієї зі шкіл в обласному центрі увійшов до переліку ініціатив, котрі можуть бути реалізовані за кошти Державного фонду регіонального розвитку у 2022 р.
28 Грудня, 2021 р., 00:53
Сезон ремонту автошляхів області на завершальному етапі.
27 Грудня, 2021 р., 14:47
Національна програма Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» – це масштабна розбудова інфраструктури по всій країні.
26 Грудня, 2021 р., 19:45
Сезон робіт на автошляхах області майже завершений, та протягом року фахівці активно працювали над покращенням дорожньої інфраструктури.
25 Грудня, 2021 р., 18:31
Ремонт автошляхів по всій області триває у межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.
24 Грудня, 2021 р., 20:15
Дорога М-23 Берегово – Виноградів – Велика Копаня є однією з найбільш завантажених в області й веде до міжнародних пунктів пропуску.