Велике будівництво

24 Грудня, 2021 р., 12:18
На Закарпатті продовжується реалізація президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво».
24 Грудня, 2021 р., 10:03
Проєкти, які започатковують у Закарпатті у 2022 році, дуже важливі як для громад, так і для області загалом. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Віктор Микита.
24 Грудня, 2021 р., 10:00
В області продовжується якісна розбудова медичної інфраструктури. На цьому наголосив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.
23 Грудня, 2021 р., 16:51
Подорожуючи відремонтованими дорогами, можна відвідати чимало закарпатських сіл та селищ, що особливі своєю історією та архітектурою. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Віктор Микита.
22 Грудня, 2021 р., 19:25
Сьогодні очільник Закарпатської ОДА Віктор Микита взяв участь у нараді щодо реалізації національного проєкту «Мале Карпатське коло», яка відбулася в Івано-Франківську під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.
22 Грудня, 2021 р., 14:26
Одним з відновлених об’єктів дорожньої інфраструктури Закарпаття є найдовший шляхопровід, що розташований на маршруті М-25 КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші з під'їздом до КПП «Косино».
21 Грудня, 2021 р., 20:29
Упродовж всього року активно тривали роботи на маршруті М-25 КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші з під'їздом до КПП «Косино», котрий веде до українсько-угорського кордону і є стратегічно важливим для розвитку туристичного потенціалу краю.
21 Грудня, 2021 р., 14:26
У межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» триває масштабне оновлення доріг області.
20 Грудня, 2021 р., 21:24
У межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» у с. Поляна триває реконструкція школи з розширенням.
20 Грудня, 2021 р., 16:33
Частину маршруту міжнародного значення М-25 КПП «Соломоново» – Чоп – Велика Добронь – Яноші з під'їздом до КПП «Косино» уже відновили. Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.