Велике будівництво

20 Січня, 2022 р., 15:55
Ремонтні роботи на одному з об’єктів-довгобудів Закарпаття повністю завершені. Ідеться про Обласний центр нейрохірургії і неврології. Це вдалося зробити в межах президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво».
19 Січня, 2022 р., 13:20
Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита з робочою поїздкою відвідав реконструйований спортивний комплекс Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.
19 Січня, 2022 р., 08:34
Безпеку та комфорт на автошляхах області забезпечують завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво».
18 Січня, 2022 р., 10:05
На своїй сторінці у фейсбуці голова Закарпатської облдержадміністрації Віктор Микита поділився інфографікою щодо підсумків реалізації національного проєкту «Велике будівництво» в регіоні у 2021 році.
17 Січня, 2022 р., 14:25
Дорога Т-07-12 Перечин – Свалява є стратегічно важливою для розвитку туристичного, транзитного й економічного потенціалу регіону. Вона поєднує автошляхи національного та міжнародного значення: Н-13 Львів – Самбір – Ужгород та М-06 Київ – Чоп.
16 Січня, 2022 р., 10:20
У межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Закарпатті триває відновлення дорожньої інфраструктури.
15 Січня, 2022 р., 13:09
У смт Батьово відновили найдовший шляхопровід у Закарпатській області.
14 Січня, 2022 р., 18:00
У межах президентського проєкту Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Закарпатті триває масштабна розбудова дорожньої інфраструктури.
13 Січня, 2022 р., 13:42
Крок за кроком завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в області реалізовують масштабну інфраструктурну ініціативу «Мале карпатське коло». Про це повідомив голова облдержадміністрації Віктор Микита.
12 Січня, 2022 р., 15:55
Дорога М-25 КПП «Соломоново» – Чоп – Велика Добронь – Яноші з під'їздом до КПП «Косино» проходить через Закарпатську область та веде до українсько-угорського кордону.