18 Січня, 2023 р., 08:15
Повномасштабна агресія росії проти України принесла багато страждань та випробувань, проте війна — не привід відкладати здоров'я на другий план. Турбота про своє здоров'я — внесок у наше майбутнє й одна з найкращих інвестицій у перемогу.
17 Січня, 2023 р., 15:37
Сьогодні у житті Закарпаття важлива подія – після більш ніж десятилітньої тиші коліями Карпат проїхав перший потяг, між українською станцією Рахів і румунською Валя-Вішеулуй.
16 Січня, 2023 р., 10:05
Українці, які через війну опинилися в країнах Європи, можуть отримати фахову психологічну допомогу на спеціалізованих гарячих лініях Міжнародної організації з міграції.
13 Січня, 2023 р., 11:07
У сьогоденні непростого часу для нашої держави ми продовжуємо витісняти загарбників російської федерації з території нашої незалежної і незламної країни. До захисту України «стали» не лише військовослужбовці солдатського і сержантського складу всіх силових структур, а й офіцери, які з честю і гідністю «женуть» противника по всій лінії фронту.
12 Січня, 2023 р., 16:03
Відбулася зустріч голови Берегівської РВА Віталія Матія з Артемом Дудичем - представником ФОП Ольги Яреми.