06 Лютого, 2023 р., 15:55
Понад 1420 викликів прийняли оператори гарячої лінії «Гвардії наступу» від початку національної кампанії рекрутингу.
06 Лютого, 2023 р., 12:48
Сьогодні Ужгородському науковому ліцею передали прапор України, який із фронту відправило оперативне командування «Захід». У складі підрозділу оборону країни тримають і закарпатці. Попри війну вони також підтримують тих, хто чекає на них удома, допомагає ЗСУ та вірить у нашу перемогу.
06 Лютого, 2023 р., 10:55
Усі, хто прагне викинути рашистів з нашої території та якнайшвидше наблизити цей день до Перемоги, обирай одну з 8 бригад відповідно до своєї мотивації та поглядів! Їх формування вже почалося.
04 Лютого, 2023 р., 15:46
Триває набір добровольців до «Буревію» – бригади утилізації російських військових.
04 Лютого, 2023 р., 11:04
Кабінет Міністрів України затвердив правила вирубування дерев і чагарників та використання цієї деревини на лісових ділянках, призначених не для лісового господарства.
03 Лютого, 2023 р., 17:45
Україні у межах кампанії «Гвардія наступу» формують штурмові бригади. До них можуть вступити добровольці, які хочуть допомогти державі вигнати російських загарбників та звільнити тимчасово окуповані території.
03 Лютого, 2023 р., 15:26
Сьогодні говоримо про наступ. Не про оборону країни: ми оборонялися до цього часу. Зараз будемо наступати, звільняти нашу землю.