27 Січня, 2023 р., 11:11
Процедура всиновлення або встановлення опіки загалом є складною та довготривалою. На період воєнного стану в Україні її спростили для тих дітей, які залишилися без батьківського піклування внаслідок того, що місцезнаходження батьків чи законних представників наразі невідоме. Така форма опіки має назву «тимчасове влаштування», а перелік необхідних документів при її оформленні зменшений.
27 Січня, 2023 р., 09:07
Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту
26 Січня, 2023 р., 11:07
У межах проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни» триває загальнонаціональне опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств.
25 Січня, 2023 р., 15:57
Перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький провів онлайн-нараду з керівниками територіальних громад області. На порядку денному – розгортання додаткових Пунктів Незламності.
25 Січня, 2023 р., 13:32
Оголошення про проведення І етапу конкурсного відбору та відкритого захисту конкурсних пропозицій, розроблених громадськими об’єднаннями та благодійними організаціями, діяльність котрих має соціальну спрямованість, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2023 році.
24 Січня, 2023 р., 15:25
До уваги населення та внутрішньо переміщених осіб Берегівського району!