11 Квітня, 2022 р., 16:59
Угорщина – серед лідерів з надсилання гуманітарної допомоги громадянам України.
11 Квітня, 2022 р., 16:42
Що робити, якщо банкноти гривні пошкодив вогонь?
11 Квітня, 2022 р., 16:40
Закарпатська ОВА сприятиме сільськогосподарським товариствам у забезпеченні паливом та вирішенні будь-яких питань щодо посівної кампанії в регіоні.
11 Квітня, 2022 р., 14:57
Понад 110 тис. громадян України увійшли до складу сил ТрО, сформовано більше 450 добровольчих формувань територіальних громад, більше 100 бійців тероборони мають державні нагороди. Про це на брифінгу повідомив Командувач Сил територіальної оборони ЗС України бригадний генерал Юрій Галушкін.
11 Квітня, 2022 р., 12:43
18 спеціальних модульних будинків, які Закарпаття передало Київщині, прибули до місця призначення.
11 Квітня, 2022 р., 08:44
Незаконно вирубаний ліс, котрий вилучили у «ділків» на Тячівщині, вже готують до відправки в райони ведення бойових дій нашими підрозділами.
09 Квітня, 2022 р., 10:51
Президент Володимир Зеленський переконаний, що боротьба проти військового вторгнення Росії в Україну стала тим чинником, який об'єднав як весь український народ, так і Європейський Союз, що згуртувався навколо підтримки українців.
09 Квітня, 2022 р., 10:49
Президент Володимир Зеленський висловив подяку Європейському Союзу за політичну, фінансову та військову підтримку України й закликав ЄС продовжити санкційний тиск на Російську Федерацію, допоки вона не відмовиться від своїх агресивних намірів. Про це Глава держави заявив під час спілкування з представниками ЗМІ за результатами переговорів із Президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн та Високим представником Європейського Союзу із закордонних справ та політики безпеки Жозепом Боррелем у Києві.
09 Квітня, 2022 р., 09:37
В.о. начальника Берегівської районної військової адміністрації Віталій Матій: