01 Квітня, 2022 р., 16:43
Під час дії воєнного стану відповідно до пункту 2 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12 травня 2015 року № 389-VIII військове командування разом із військовими адміністраціями (у разі їх утворення) можуть самостійно або із залученням органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування запроваджувати трудову повинність для працездатних осіб та залучати їх до суспільно корисних робіт. Таке рішення доводиться до відома населення через засоби масової інформації.
01 Квітня, 2022 р., 09:05
Під час дії воєнного стану відповідно до пункту 2 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12 травня 2015 року № 389-VIII військове командування разом із військовими адміністраціями (у разі їх утворення) можуть самостійно або із залученням органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування запроваджувати трудову повинність для працездатних осіб та залучати їх до суспільно корисних робіт. Таке рішення доводиться до відома населення через засоби масової інформації.
31 Березня, 2022 р., 17:03
На Закарпаття евакуювалися майже 5 тисяч людей з інвалідністю. Про це повідомив заступник голови ОВА Петро Добромільський.
31 Березня, 2022 р., 15:01
Вчора в області з робочим візитом перебував Міністр розвитку громад та територіи? Украі?ни Олексіи? Чернишов.
30 Березня, 2022 р., 14:40
«Усім переселенцям, котрі через війну покинули свої домівки, виплачуватимуть 2 000 гривень на місяць. Для дітей та людей з інвалідністю передбачена мінімальна грошова допомога 3 000 гривень», — зауважив Петро Добромільський, заступник голови Закарпатської ОВА.
30 Березня, 2022 р., 14:40
В.о. начальника Берегівської РВА Віталій Матій - перший заступник голови Берегівської РДА:
30 Березня, 2022 р., 14:38
Сьогодні Закарпаття відправило в Болгарію понад 100 дітей та жінок із регіонів України, де тривають активні бойові дії.
30 Березня, 2022 р., 14:19
Сьогодні у словацькому м. Кошице запускають європейський гуманітарний хаб Закарпатської ОВА.
30 Березня, 2022 р., 14:12
Станом на 25 березня 2022 року у базі даних Закарпатської обласної служби зайнятості налічується 459 вакансій. До переліку найбільш актуальних увійшли:
30 Березня, 2022 р., 09:20
На центральному телебаченні Словаччини «Televízia TA3» голова Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита прокоментував поточну безпекову ситуацію в регіоні.