22 Березня, 2022 р., 17:21
На Закарпаття прибули 8 вантажних автомобілів із гуманітарною допомогою з Великої Британії. Їх заповнила і доставила на територію України компанія YORKSHIRE AID CONVOY. Про це повідомив Мирослав Білецький, перший заступник голови обласної військової адміністрації.
18 Березня, 2022 р., 15:44
У західні регіони України вже перевезли й запустили 11 евакуйованих виробництв, 10 із них працюють на Закарпатті. Про це повідомив Василь Іванчо, заступник голови ОВА.
18 Березня, 2022 р., 15:40
Сьогодні Закарпаття отримало п’ять вантажівок гуманітарної допомоги від Уряду Угорщини.
18 Березня, 2022 р., 15:26
Шановні клієнти Державної служби зайнятості! Звертаємо вашу увагу, що ви можете звернутися в будь-який працюючий центр зайнятості на території України, незалежно від зареєстрованого місця проживання чи місця перебування.
18 Березня, 2022 р., 15:03
До уваги клієнтів служби зайнятості! Щоб відмовитися від послуг Державної служби зайнятості в зв'язку з виїздом, або перебуванням за кордоном, вам необхідно:
18 Березня, 2022 р., 14:00
На Закарпатті здійснюють моніторинг пунктів тимчасового розміщення та харчування переселенців на відповідність санітарно-епідемічним нормам.
18 Березня, 2022 р., 09:10
Нам важливо мати зв'язок з кожним!
17 Березня, 2022 р., 20:11
В.о. начальника Берегівської районної військової адміністрації Віталій Матій провів робочу зустріч із керівниками Виноградівської та Берегівської філій обласного центру зайнятості - Наталією Фалес та Михайлом Фантою.
17 Березня, 2022 р., 15:21
Важлива інформація від Офісу Генерального прокурора. https://warcrimes.gov.ua/ - головна платформа збору доказів злочинів РФ. Якщо ви стали потерпілим або свідком воєнних злочинів Росії проти цивільного населення, фіксуйте та надсилайте докази!