18 Січня, 2022 р., 15:53
Щоб якнайшвидше створити колективний імунітет до COVID-19, у пріоритеті – вакцинація усіх вікових категорій.
18 Січня, 2022 р., 10:56
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із двопартійною делегацією Конгресу США, до складу якої увійшли сенатори Роберт Портман, Кріс Мерфі, Джин Шахін, Емі Клобучар, Річард Блюменталь та Роджер Вікер.
18 Січня, 2022 р., 10:48
Президент України Володимир Зеленський звернувся до міністра оборони Олексія Резнікова щодо необхідності обов'язкового уточнення низки питань, пов’язаних із військовим обліком жінок, зокрема скорочення переліку спеціальностей та професій, споріднених з відповідною військово-обліковою спеціальністю, згідно з яким жінок беруть на військовий облік військовозобов’язаних, з огляду на реальні потреби оборони держави.
18 Січня, 2022 р., 10:26
Уряд України впровадив механізм пільгового постачання газу для виробництва продуктів, що мають істотну соціальну значимість.
18 Січня, 2022 р., 08:20
Вчора голова Закарпатської облдержадміністрації Віктор Микита провів міжвідомчу нараду з питань протидії поширенню COVID-19 на території області.
17 Січня, 2022 р., 17:16
Усе більше закарпатців приймають рішення захистити себе та своє оточення від коронавірусної хвороби. Про це свідчать темпи вакцинації в області, котрі у порівнянні з попереднім тижнем зросли на 68%.
17 Січня, 2022 р., 15:11
Отримати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділі державної реєстрації актів цивільного стану або ЦНАП.  Де та як швидко отримати потрібну послугу, підкаже Гід з державних послуг.
17 Січня, 2022 р., 14:14
Особи, котрі зробили два щеплення проти COVID-19, мають можливість отримати бустерну дозу вакцини.
17 Січня, 2022 р., 10:42
Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» якісна медицина стає доступнішою для закарпатців.
17 Січня, 2022 р., 10:29
Станом на 13 січня 2022 року у базі даних Закарпатської обласної служби зайнятості налічується 392 вакансії. До переліку найбільш актуальних увійшли: