05 Січня, 2022 р., 13:49
В результаті погіршення погодних умов та значних опадів у Закарпатській області відбулося різке підвищення рівня води в річках.
05 Січня, 2022 р., 13:20
Днями 18-річна студентка Єлизавета Нежива зробила щеплення проти COVID-19 у Центрі вакцинації в атріумі Закарпатської облдержадміністрації.
05 Січня, 2022 р., 12:13
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання розвитку виноградарства та садівництва» № 1989-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 17 грудня 2021 року.
05 Січня, 2022 р., 12:08
Як стати на облік у військкоматі? Чи можна пройти альтернативну (невійськову) службу? Де дізнатися більше інформації про умови та строк надання цих послуг? Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку держпослуг для військовозобов’язаних та призовників, які українці найчастіше шукають.
04 Січня, 2022 р., 17:12
В Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для людей віком від 60 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися. Літні люди зможуть отримати бустерну дозу щонайменше через шість місяців після другої.
04 Січня, 2022 р., 14:57
Президент України Володимир Зеленський провів третю за останній час телефонну розмову з Президентом США Джозефом Байденом, яка тривала понад півтори години.
04 Січня, 2022 р., 14:56
Шановні мешканці Берегівського району!
04 Січня, 2022 р., 13:40
У перший день роботи Центрів/пунктів щеплення в новому році у Закарпатті вакцинувалася 801 особа.
04 Січня, 2022 р., 12:41
Сьогодні очільник облдержадміністрації Віктор Микита разом із керівником Національної поліції України, генералом поліції 1-го рангу Ігорем Клименком, начальником ГУНП у Закарпатській області Ярославом Колесником, головою облради Володимиром Чубірком та міським головою Ужгорода Богданом Андрієвим передали 20 сертифікатів на житло та ключі від нього сім’ям поліцейських.
03 Січня, 2022 р., 18:02
Закарпатський рятувальник Олександр Соломінський поділився своєю історією вакцинації.