15 Лютого, 2022 р., 15:20
Сьогодні в Україні вшановують пам’ять загиблих у боях на території інших держав.
15 Лютого, 2022 р., 13:29
Долучайтеся до масштабної ініціативи – встановлюйте синьо-жовті прапори на своїх домівках, балконах, під’їздах, підприємствах тощо.
15 Лютого, 2022 р., 11:33
Як оформити статус податкового резидента, довідку про відсутність заборгованості чи зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій без зайвого клопоту, розповість Гід з державних послуг.  Для вашої зручності підготували добірку фінансових держпослуг для бізнесу:
15 Лютого, 2022 р., 10:15
Вітаємо зі святом Стрітення Господнього!
15 Лютого, 2022 р., 08:06
На Закарпатті фіксують позитивну динаміку щодо вакцинації населення.
14 Лютого, 2022 р., 21:08
Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та конкретних дій. З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання.
14 Лютого, 2022 р., 18:14
Сьогодні вітчизняний інформаційний простір зазнає безпрецедентного впливу. Україна зіткнулася зі спробами системного нагнітання паніки, поширенням фейкової інформації та викривленням реального стану речей. Усе це в комплексі – ніщо інше, як чергова потужна хвиля гібридної війни.
14 Лютого, 2022 р., 16:40
Сьогодні голова Закарпатської облдержадміністрації Віктор Микита провів розширену нараду, до якої долучили керівників правоохоронних органів, військових формувань та ГУ ДСНС області.
14 Лютого, 2022 р., 16:38
Літні люди є одними з найуразливіших до коронавірусної інфекції. Аби щепити усіх охочих старше 60 років, мобільні групи виконують виїзди у громади Закарпаття.
14 Лютого, 2022 р., 16:00
У смт Ясіня відкриють другий в області Дія.Центр. Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Олександр Пацкан.