24 Лютого, 2022 р., 21:27
Щойно Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про утворення Закарпатської обласної військової адміністрації.
24 Лютого, 2022 р., 17:39
Забезпечити закарпатців безперебійним інтернетом – із таких меседжем за дорученням очільника області звернувся до усіх провайдерів у регіоні заступник голови облдержадміністрації Олександр Пацкан.
24 Лютого, 2022 р., 17:22
Через погіршення ситуації у сфері безпеки зросла потреба у стратегічних запасах крові, яка може бути використана для поранених.
24 Лютого, 2022 р., 16:40
Голова облдержадміністрації Віктор Микита провів засідання ради оборони Закарпаття, де уточнили моменти щодо сил та засобів для забезпечення безпеки й захисту регіону.
24 Лютого, 2022 р., 16:28
Профільний заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький поділився важливою інформацією щодо функціонування системи охорони здоров’я області.
24 Лютого, 2022 р., 15:16
Шановні мешканці Берегівського району!
24 Лютого, 2022 р., 15:00
Багато закарпатців хочуть долучитися до підрозділів територіальної оборони, аби допомогти у разі бойових дій з боку країни-агресора.
24 Лютого, 2022 р., 11:23
Закарпатці та все мирне населення країни!
24 Лютого, 2022 р., 10:00
Сьогодні, 24 лютого, о 5.00 збройні сили Російської Федерації розпочали інтенсивні обстріли наших підрозділів на сході, нанесли ракетно-бомбові удари по аеродромах в Борисполі, Озерному, Кульбакіному, Чугуєві, Краматорську, Чорнобаївці, а також по військових об’єктах Збройних Сил України. Водночас, агресор розпочав артилерійські обстріли території та населених пунктів України вздовж державного кордону та на межі з ТОТ АР Крим.