Новини соціального захисту

08 Січня, 2024 р., 09:24
З 2024 року держава впроваджує безоплатну психологічну допомогу для ветеранів та їхніх рідних. Мінветеранів відшкодовуватиме вартість наданих послуг із психологічної допомоги спеціалізованим закладам різних форм власності, в тому числі й фізичним особам-підприємцям, які надають такі послуги.
18 Грудня, 2023 р., 15:47
Кожна сім’я, в якій народилася дитина, має право на отримання від держави одноразової допомоги у вигляді «Пакунка малюка» (бебі бокса). Це – набір із понад 90 якісних засобів та виробів – усе, що точно знадобиться в перші місяці для догляду за немовлям: підгузки, пелюшки, ковдри, матрац, рушник, засоби гігієни, іграшки тощо.
18 Грудня, 2023 р., 11:36
Широкомасштабне військове вторгнення рф в Україну підвищило вразливість населення до потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.
14 Листопада, 2023 р., 11:07
Ви внутрішньо переміщена особа та шукаєте роботу на новому місці проживання?