Новини соціального захисту

25 Вересня, 2023 р., 10:31
Для отримання низки державних послуг діють доступні цифрові сервіси. Ця підбірка допоможе вам заощадити час і не стояти у чергах до державних установ.
24 Вересня, 2023 р., 09:01
Працює онлайн-платформа правової допомоги для ВПО В Україні функціонує безоплатна цифрова платформа правової допомоги KOBLI. Вона розроблена Норвезькою радою у справах біженців (NRC).
07 Серпня, 2023 р., 15:36
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2023 р. № 248, якою визначено механізм реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, який фінансується в межах коштів, передбачених у державному бюджеті за бюджетною програмою «Соціальний захист громадян, які потрапили у складні життєві обставини».