Новини соціального захисту

25 Липня, 2023 р., 15:11
Щороку увесь світ відзначає день протидії торгівлі людьми, проголошений 30 липня 2013 року Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй.
24 Липня, 2023 р., 10:29
З метою осучаснення умов надання допомоги для внутрішньо переміщених осіб Уряд 11.07.2023 ухвалив постанову, якою уточнено параметри надання цієї підтримки. Постанова запроваджує концептуально новий підхід до надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам
21 Липня, 2023 р., 14:12
З метою встановлення готовності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до надання послуг, членами Берегівського районного оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей, проведено комісійне обстеження дитячого літнього табору на базі навчально - консультаційного центру с.Пийтерфолво, Берегівського району.
17 Липня, 2023 р., 11:29
Днями Уряд затвердив розроблені Мінсоцполітики новації щодо виплат внутрішньо переміщеним особам.
17 Липня, 2023 р., 10:30
Увага ветеранам та членам їхніх родин! Стартує реєстрація на участь у проєкті «Територія відновлення та розвитку,  де будуть проводитися безкоштовні онлайн тренінги з працевлаштування та відкриття власного бізнесу.