Велике будівництво

07 Лютого, 2022 р., 14:09
У різних куточках Закарпаття продовжують працювати над створенням сучасних умов для здобуття освіти.
07 Лютого, 2022 р., 08:19
На Закарпатті у межах ремонту автодороги Н-13 Львів – Самбір – Ужгород оновлюють систему освітлення.
05 Лютого, 2022 р., 13:01
Президентська ініціатива Володимира Зеленського «Велике будівництво» спрямована на розбудову критично важливої інфраструктури в Україні й Закарпатті зокрема.
03 Лютого, 2022 р., 08:43
Мальовнича Рахівщина приваблює туристів у будь-яку пору року. Дістатися географічного центру Європи, відомого Музею гуцульської бриндзі та кількох вершин Українських Карпат тепер можна оновленим маршрутом.
02 Лютого, 2022 р., 19:36
Проєкт будівництва багатофункціонального стадіону в Кам’янській громаді на Берегівщині спрямований на розвиток спортивної інфраструктури.
02 Лютого, 2022 р., 15:17
Важливий напрям реалізації президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» – підтримка й розвиток сфери культури.
01 Лютого, 2022 р., 17:09
У межах капітального та середнього поточного ремонтів на Закарпатті фахівці відновлюють дорожнє покриття. Також працюють на мостах, будують підпірні конструкції, облаштовують узбіччя, оновлюють системи водовідведення тощо.
01 Лютого, 2022 р., 13:19
Як повідомив голова облдержадміністрації Віктор Микита, протягом 2021 року на Закарпатті вдалося втілити в реальність чотири важливі проєкти спортивного спрямування.
01 Лютого, 2022 р., 13:17
Сьогодні з самого ранку дорожники продовжують виконувати роботи з ямкового ремонту автодороги М-06 Київ — Чоп. Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.
01 Лютого, 2022 р., 11:12
Пункт пропуску на українсько-румунському кордоні у Яблунівці не просто перспективний, а й цілком реальний. Про те, що ще одна точка перетину потрібна обом країнам, керівництво області говорило сьогодні під час зустрічі із консулом Румунії в Солотвино Граціаном-Флорінцом Пирву.