Велике будівництво

15 Лютого, 2022 р., 15:34
До національної програми з розбудови інфраструктури увійшов ремонт дороги регіонального значення Р-21 Долина – Хуст.
13 Лютого, 2022 р., 10:41
На своїй сторінці у фейсбуці голова облдержадміністрації Віктор Микита зазначив, що на засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави йшлося й про будівництво нових і реконструкцію наявних аеропортів.
12 Лютого, 2022 р., 23:36
Під час засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави у межах національної програми «Велике будівництво» та за ініціативи Офісу Президента анонсували створення 30 унікальних урбан-парків.
12 Лютого, 2022 р., 23:28
У межах національної програми щодо оновлення 100 ДЮСШ по всій Україні в Ужгороді реконструюють спортивний зал на базі обласного ПАДІЮНу.
12 Лютого, 2022 р., 10:26
Під час засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави презентували амбітний план щодо реалізації національної програми «Велике будівництво» у 2022 році.
11 Лютого, 2022 р., 08:16
У різних куточках Закарпаття продовжують розбудовувати освітню інфраструктуру.
10 Лютого, 2022 р., 15:55
У Невицькому встановлюють сучасну автоматичну систему зважування вантажівок у русі WIM (Weight-in-motion), яка цілодобово здійснюватиме моніторинг руху транспорту в режимі реального часу.
10 Лютого, 2022 р., 13:22
Сьогодні голова облдержадміністрації Віктор Микита провів виїзну нараду на КПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке», де триває реконструкція навісів на виїзд з України, влаштування системи інтелектуального відеоконтролю, комп’ютерних мереж.
09 Лютого, 2022 р., 14:39
Завершуються роботи з проєктування спортивних залів у ПАДІЮНі, який увійшов до національної програми Президента України Володимира Зеленського щодо реконструкції 100 ДЮСШ. Про це повідомив заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.
09 Лютого, 2022 р., 11:41
а своїй сторінці у фейсбуці голова Закарпатської ОДА Віктор Микита повідомив, що цього року в Ужгороді розпочнуть будівництво нового закладу дошкільної освіти.