Велике будівництво

01 Лютого, 2022 р., 10:55
Закарпатській області працюють над розбудовою дорожньої інфраструктури. Фахівці активно відновлюють і маршрути, які ведуть до відомих туристичних локацій.
31 Січня, 2022 р., 17:44
Створення комфортних умов для навчання дітей у Закарпатті — важливе завдання, яке реалізовують завдяки національній ініціативі.
30 Січня, 2022 р., 14:04
Ремонт дороги М-06 Київ – Чоп увійшов до президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».
29 Січня, 2022 р., 12:02
Завдяки національній ініціативі якісно нова медицина вже доступна в Закарпатті. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Віктор Микита.
28 Січня, 2022 р., 20:32
Упродовж 2021 року в Закарпатті активно працювали над реалізацією проєктів за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
28 Січня, 2022 р., 19:41
Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита на своїй сторінці у фейсбуці опублікував перелік досягнень реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в регіоні.
28 Січня, 2022 р., 10:46
Завдяки президентській ініціативі Володимира Зеленського «Велике будівництво» завершили ремонтні роботи в Обласному центрі нейрохірургії і неврології. Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.
27 Січня, 2022 р., 15:53
Сьогодні голова облдержадміністрації зустрівся з президентом Федерації хокею України Георгієм Зубком, щоб обговорити будівництво льодової арени в обласному центрі Закарпаття.
27 Січня, 2022 р., 14:27
Щоб уберегти дорожнє покриття від розмивів та зсувів ґрунтів, на автошляхах регіону будують спеціальні укріплювальні споруди.
26 Січня, 2022 р., 15:40
На Ужгородщині, на ділянці автодороги Н-13 Львів – Самбір – Ужгород поблизу с. Невицьке, тривають роботи з облаштування сучасного комплексу зважування вантажівок у русі.