Берегівська районна державна адміністрація
Закарпатська область

Велике будівництво

25 Січня, 2022 р., 09:49
Перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький на своїй сторінці у фейсбуці опублікував чергове відео реалізації інфраструктурного проекту «Мале карпатське коло», що увійшов до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
24 Січня, 2022 р., 15:23
Упродовж 2021 року відновили 25 км дороги М-25 КПП «Соломоново» – Чоп – Велика Добронь – Яноші з під'їздом до КПП «Косино».
23 Січня, 2022 р., 21:12
Зокрема, в селі Плоске фахівці влаштовують бар’єрне огородження, що сприятиме безпеці усіх учасників дорожнього руху під час подорожей чи робочих поїздок. Про це інформують у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області.
23 Січня, 2022 р., 20:54
Завдяки президентській ініціативі Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Закарпатському протипухлинному центрі провели реконструкцію та облаштували спеціальний бункер для надпотужного апарата променевої терапії. ВІДЕО
23 Січня, 2022 р., 20:40
В області розпочинаються проєктні роботи з довгоочікуваної реконструкції СК «Юність» в Ужгороді. Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.
21 Січня, 2022 р., 14:35
Програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» протягом 2021 року активно реалізовувалася й на Закарпатті. На цьому під час звітного брифінгу наголосив голови облдержадміністрації Віктор Микита.
21 Січня, 2022 р., 11:18
Сьогодні голова Закарпатської ОДА Віктор Микита підбив підсумки реалізації масштабної президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво» у 2021 році.
21 Січня, 2022 р., 11:13
Навіть у зимовий період на автошляхах регіону фахівці виконують різні етапи ремонту.
20 Січня, 2022 р., 15:55
Ремонтні роботи на одному з об’єктів-довгобудів Закарпаття повністю завершені. Ідеться про Обласний центр нейрохірургії і неврології. Це вдалося зробити в межах президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво».
19 Січня, 2022 р., 13:20
Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита з робочою поїздкою відвідав реконструйований спортивний комплекс Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.