Велике будівництво

26 Січня, 2022 р., 10:53
Автошлях місцевого значення О 070603 Синевир – Колочава – Буштино – у числі наймальовничіших і туристично привабливих. На маршруті сконцентрований масив локацій, які зацікавлюють і закарпатців, і гостей краю. Водночас це дорога, яка вже давно потребувала ремонту.
26 Січня, 2022 р., 10:28
Протягом 2021 року у Закарпатській області реалізували 8 проєктів щодо покращення та розбудови медичної інфраструктури у сільській місцевості.
25 Січня, 2022 р., 09:49
Перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький на своїй сторінці у фейсбуці опублікував чергове відео реалізації інфраструктурного проекту «Мале карпатське коло», що увійшов до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
24 Січня, 2022 р., 15:23
Упродовж 2021 року відновили 25 км дороги М-25 КПП «Соломоново» – Чоп – Велика Добронь – Яноші з під'їздом до КПП «Косино».
23 Січня, 2022 р., 21:12
Зокрема, в селі Плоске фахівці влаштовують бар’єрне огородження, що сприятиме безпеці усіх учасників дорожнього руху під час подорожей чи робочих поїздок. Про це інформують у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області.
23 Січня, 2022 р., 20:54
Завдяки президентській ініціативі Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Закарпатському протипухлинному центрі провели реконструкцію та облаштували спеціальний бункер для надпотужного апарата променевої терапії. ВІДЕО
23 Січня, 2022 р., 20:40
В області розпочинаються проєктні роботи з довгоочікуваної реконструкції СК «Юність» в Ужгороді. Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.
21 Січня, 2022 р., 14:35
Програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» протягом 2021 року активно реалізовувалася й на Закарпатті. На цьому під час звітного брифінгу наголосив голови облдержадміністрації Віктор Микита.
21 Січня, 2022 р., 11:18
Сьогодні голова Закарпатської ОДА Віктор Микита підбив підсумки реалізації масштабної президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво» у 2021 році.
21 Січня, 2022 р., 11:13
Навіть у зимовий період на автошляхах регіону фахівці виконують різні етапи ремонту.