Євроатлантична інтеграція. НАТО

31 Січня, 2022 р., 12:43
Україна зробила значний прогрес в імплементації реформ, які сприяють просуванню на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції, - зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічі з главами іноземних дипломатичних представництв та міжнародних організацій, акредитованих у Києві.
28 Січня, 2022 р., 12:46
Найбільш динамічно євроінтеграція у 2021 році відбувалася у секторах фінансових послуг, оподаткування, громадського здоров’я, енергетики, транспорту.
20 Січня, 2022 р., 11:46
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.
13 Січня, 2022 р., 21:11
Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 12 січня затвердив План заходів щодо реалізації Стратегії комунікації з питань євроатлантичної інтеграції України на період до 2025 року (далі - План).