Євроатлантична інтеграція. НАТО

02 Лютого, 2023 р., 10:33
Україна розпочинає процес перевірки українського законодавства на відповідність актуальному праву ЄС (скринінг) у межах підготовки до переговорів про членство в Європейському Союзі. Про це заявила Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина під час спільних консультацій Уряду України та Колегії Європейської Комісії.
31 Січня, 2023 р., 11:25
Уже цього року Україна хоче почати предметні перемовини про вступ до ЄС, а через 2 роки бути повністю готовою до такого вступу. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв’ю виданню Politico.
26 Січня, 2023 р., 10:26
Відбулося 8-ме засідання Кластера 3 (Енергетика, включаючи ядерні питання, навколишнє природне середовище, включаючи зміну клімату та цивільний захист, транспорт) Підкомітету з питань економіки та іншого галузевого співробітництва Комітету асоціації Україна-ЄС.
20 Січня, 2023 р., 10:20
Члени Уряду на Всесвітньому економічному форумі в Давосі провели перемовини з посадовцями та бізнесменами багатьох країн для посилення економічного фронту України та формування сильної коаліції на нашу підтримку. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 20 січня.
19 Січня, 2023 р., 10:10
У Києві, 19 січня, Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із Президентом Європейської Ради Шарлем Мішелем.
18 Січня, 2023 р., 10:17
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, голова Європейської Ради Шарль Мішель і Президент Європейської Комісії Урсула фон дер Ляйєн зібрались у вівторок, 10 січня 2023 року, в штаб-квартирі НАТО для підписання третьої Спільної декларації про співробітництво між НАТО і Європейським союзом.
03 Січня, 2023 р., 16:28
Забезпечення армії, інтеграція в ЄС та НАТО, енергетика та відновлення — серед ключових пріоритетів та напрямків, за якими Україна буде рухатися вперед у 2023 році. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Уряду 3 січня.
27 Грудня, 2022 р., 16:38
Опублікована Стратегія комунікації з питань європейської інтеграції України до 2026 року, а також операційний план реалізації Стратегії на період 2022-2024 роки.
21 Грудня, 2022 р., 16:42
Тематичні онлайн курси, розміщені на спеціально розробленій навчальній платформі Natolin4Capacity Building, мають на меті покращити обізнаність державних службовців з питань європейської інтеграції. Курси доступні англійською та українською мовами та відкриті для державних службовців протягом 2022-2023 років.