Євроатлантична інтеграція. НАТО

14 Червня, 2023 р., 09:40
У четвер і п’ятницю міністри оборони країн НАТО збираються в Брюсселі для підготовки до липневого саміту у Вільнюсі. Анонсуючи в середу, 14 червня 2023 року, цю зустріч, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг сказав, що міністри будуть говорити про посилення підтримки України і зміцнення стримування і оборони, включно з новими регіональними планами.
05 Червня, 2023 р., 09:35
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Києві провів зустріч із Державним секретарем у закордонних справах, справах Співдружності націй та розвитку Великої Британії Джеймсом Клеверлі.
02 Червня, 2023 р., 10:51
На 68-му засіданні Європейської комісії Всесвітньої туристичної організації ООН (ВТО ООН), що відбулось у Софії (Болгарія), Україну обрали головуючою у цьому органі.
31 Травня, 2023 р., 09:44
Лідери демократичного світу мають діяти в напрямку членства України в НАТО, не озираючись на реакцію росії. Про це заявила Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина під час тематичної панелі щодо безпеки України у межах Міжнародного безпекового форуму GLOBSEC у Братиславі, Словаччина.
17 Травня, 2023 р., 09:52
Сьогодні, 17 травня, відбулось чергове засідання Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної.
09 Травня, 2023 р., 13:53
З першого дня повномасштабного російського вторгнення, з 24 лютого 2022 року, ЄС підтримує Україну, надаючи потужну політичну, фінансову, військову та гуманітарну підтримку, а також запроваджуючи жорсткі санкції проти Росії.
20 Квітня, 2023 р., 10:45
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг відвідав Україну для перемовин з Президентом України Володимиром Зеленським і членами уряду.
12 Квітня, 2023 р., 11:45
Як повідомляє Міністерство юстиції України, у рамках розширення можливостей для участі України в програмах і агенціях ЄС в рамках Багаторічної фінансової перспективи ЄС на 2021- 2027 роки Міністерством здійснюються заходи щодо приєднання до Програми права та цінності (Citizens, Equality, Right and Values Programme) та Програми у сфері юстиції (The Justice Programme).
11 Квітня, 2023 р., 10:38
Уряд Румунії надасть Україні понад 800 тисяч доларів для зміцнення оборони через ініціативу НАТО щодо нарощування оборонного потенціалу.
06 Квітня, 2023 р., 09:28
Якби найближчим часом відбувся референдум стосовно вступу України до Європейського Союзу, то за вступ до цієї організації проголосували би 79% усіх опитаних, або 92% тих, хто збирається взяти участь у такому референдумі (проголосували б проти — відповідно 7% і 4%). У березні 2021 р. за вступ до ЄС мали намір голосувати 59% усіх опитаних, або 80% тих, хто збирався взяти участь у референдумі (проголосували би проти — відповідно 26% і 17%).