18 Червня, 2022 р., 09:54
На Закарпаття переїхали 305 підприємств з інших куточків країни, понад 200 з них уже змінили свою юридичну реєстрацію. На цьому наголосив очільник ОВА Віктор Микита.
18 Червня, 2022 р., 09:49
Повномасштабна війна Росії проти України триває вже понад 100 днів.
18 Червня, 2022 р., 09:39
Серед актуальних вакансій, що знаходяться у базі даних Закарпатської обласної служби зайнятості станом на 15.06.2022 року найбільш затребуваними є:
18 Червня, 2022 р., 09:38
Закарпатський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.
18 Червня, 2022 р., 09:34
Сплачуємо податки = рухаємо економіку = наближаємо перемогу. Зрозумілішим за цю формулу є лише держсервіс після нашої добірки на Гіді. Вона вже тут, до речі. Для оподаткування фізичних осіб: ? реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП)/раніше індивідуальний податковий номер (ІПН)
18 Червня, 2022 р., 09:31
Відповідно до Закону України "Про загальнообов»язкове державне соціальне страхування" від 23.09.1999 року № 1105 ( далі Закон № 1105) застраховані  особи та потерпілі внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (далі – потерпілі) мають право на  отримання соціальних послуг  за рахунок коштів Фонду соціального страхування  України ( далі – Фонд), зокрема на лікування та або реабілітаційну допомогу у відділеннях санаторно- куротного закладу після перенесених захворювань і травм та санаторно –курортне лікування відповідно.
09 Червня, 2022 р., 17:16
Велика Британія надала Україні можливість безоплатно імплементувати у систему екстреної медичної допомоги додаток GoodSAM.
09 Червня, 2022 р., 17:08
Сьогодні керівник Закарпаття Віктор Микита відвідав одне з релокованих підприємств, переміщення якого забезпечували з перших днів активної фази бойових дій. Мова про ТОВ «МІК», котре спеціалізується на виготовленні робочого одягу.
09 Червня, 2022 р., 15:01
Сьогодні голова Закарпатської  ОВА Віктор Микита представив новопризначеного голову Берегівської РДА Віталія Матія та вручив посвідчення.
09 Червня, 2022 р., 12:04
Вперше, до України південноамериканську томатну міль завезли у 2010 році з зараженими вантажами томатів, що надходили з Туреччини та Сирії. Вогнища шкідника, на даний час, виявили в АР Крим та Одеській, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській областях. Таке стрімке поширення теплолюбної комахи свідчить про поступове «пом’якшення» клімату.