09 Червня, 2022 р., 10:38
Попри вимушену евакуацію за кордон, українці не втрачають свого права на соціальний захист та забезпечуються допомогами від Фонду соціального страхування України. Зокрема, для працівників, які виїхали за кордон через війну, ФССУ фінансує лікарняні та декретні допомоги.
09 Червня, 2022 р., 10:15
Сьогодні директор департаменту економічного та регіонального розвитку Закарпатської ОВА Іван Завидняк взяв учать в онлайн-семінарі щодо правового регулювання релокації бізнесу в умовах воєнного стану.
09 Червня, 2022 р., 09:12
Завдяки спільній роботі з одним із релокованих підприємств Закарпаття незабаром отримає нову реальну стратегію системного розв'язання питання боротьби із забрудненням річок та лісів. На цьому наголосив голова ОВА Віктор Микита.
08 Червня, 2022 р., 11:11
Чотири установки Starlink передав сьогодні заступник голови ОВА Олександр Пацкан 101-й окремій бригаді територіальної оборони. Їх відправлять на передову в місця дислокації закарпатських військових.
08 Червня, 2022 р., 11:05
Продукти в магазинах, пальне на заправках, доставка гуманітарних вантажів – з першого дня повномасштабної війни перевізники виконують надзвичайно важливу роботу. Години, інколи дні водії проводять у дорозі, аби доставити товари з-за кордону в різні регіони України.
08 Червня, 2022 р., 11:02
Фонд соціального страхування України продовжує гарантувати для українців страховий захист попри воєнний стан. З початку війни лікарняні та декретні допомоги від Фонду отримали 786,5 тисячі працюючих українців, на це направлено 3,8 мільярда гривень.
07 Червня, 2022 р., 17:03
Прикордонники та митники першочергово пропускають бензовози, які їдуть в Україну з пальним та за пальним в країни Євросоюзу. Зауважимо, що такий процес сприятиме швидшому вирішенню проблеми дефіциту пального в Україні.
07 Червня, 2022 р., 15:51
Маєте бізнес або плануєте відкривати? На Гіді є низка потрібних для вас держпослуг, що будуть актуальні під час війни. Добірка — нижче. Для ФОП:
07 Червня, 2022 р., 14:52
Голова Берегівської РВА Віталій Матій провів робочу зустріч із замовником та підрядником реконструкції каналу Верке.
06 Червня, 2022 р., 16:04
продовж першого кварталу 2022 року українська індустрія інформаційних технологій забезпечила рекордних 2 млрд доларів експортних надходжень в умовах війни.