06 Червня, 2022 р., 10:00
Днями очільник ОВА Віктор Микита відвідав одне з релокованих підприємств, яке входить до Закарпатського ІТ-кластера.
03 Червня, 2022 р., 15:42
Україна очікує надання статусу кандидата на членство у Європейському Союзі, адже це рішення буде демонстрацією єдності європейських країн і дасть нашій державі додаткову мотивацію для захисту демократичних цінностей. Про це сказав Президент Володимир Зеленський під час онлайн-участі у Міжнародному безпековому форумі GLOBSEC.
03 Червня, 2022 р., 15:38
Сьогодні очільник ОВА Віктор Микита зустрів на Закарпатті делегацію федеральної землі Бургенланд Республіки Австрія. Іноземні партнери під час візиту в область передали 7 пожежних автомобілів.
03 Червня, 2022 р., 15:37
Науковці із 40 країн світу у режимі онлайн можуть спостерігати та вивчати флору і фауну перлини Карпат – озера Синевир. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.
03 Червня, 2022 р., 11:14
Через події в країні, введення воєнного стану зросла потреба в соціально-психологічній реабілітації дітей. На цьому наголосив заступник очільника ОВА Петро Добромільський на засіданні обласного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей.
03 Червня, 2022 р., 11:08
В умовах військової агресії окупантів сьогодні продовжують працювати тисячі підприємств та мільйони наших співвітчизників.
03 Червня, 2022 р., 09:05
Впродовж п’яти місяців 2022 року до обласного бюджету Закарпаття надійшло 476,6 млн грн. Це на 13,4% більше затверджених показників. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на понад 105 млн грн. Про це повідомив заступник очільника ОВА Василь Іванчо.
02 Червня, 2022 р., 11:19
Маємо перший успішний експорт продукту, який вже на Закарпатті виробило нещодавно релоковане підприємство», — повідомив голова обласної військової адміністрації Віктор Микита.
01 Червня, 2022 р., 15:33
30 квітня 2022 набрав чинності Закон України від 15.02.2022 № 2040-IX “Про  внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства” , яким, зокрема, внесено зміни до статті 24 Закону України ”Про загальнообов”язкове державне пенсійне страхування” (далі-Закон) щодо розміру  доплати до мінімального страхового внеску, яку необхідно здійснити для зарахування неповного місяця роботи як повний місяць.
01 Червня, 2022 р., 15:10
Сьогодні весь світ разом з малечею святкує Міжнародний день захисту дітей. Та вже ніколи з ним не привітають 243 українських діточок, які загинули через вторгнення росії в Україну.