31 Травня, 2022 р., 10:42
На майже 100 днів війни в область вдалося евакуювати 278 підприємств. Про це повідомив голова ОВА Віктор Микита.
31 Травня, 2022 р., 10:26
У червні працюючі пенсіонери одержать підвищені, починаючи з квітня, розміри пенсії після перерахунку відповідно до статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». На рахунки працюючих пенсіонерів в уповноважених банках та у виплатних відомостях Укрпошти разом з підвищеною пенсією за червень включається доплата до раніше виплачених пенсій за квітень і травень.
31 Травня, 2022 р., 10:20
Електронні лікарняні продовжують формуватися і в умовах воєнного стану, а Фонд соціального страхування України штатно здійснює їх оплату – з початку війни фінансування лікарняних і страхових виплат не призупинялось ні на день.
31 Травня, 2022 р., 10:12
НКРЕКП збільшила період на уточнення замовленої потужності для непобутових споживачів, які здійснили замовлення річної потужності у оператора ГРМ на 2022 рік.
27 Травня, 2022 р., 11:32
Бактеріальний опік плодових, збудником якого є Erwinia amylovora, надзвичайно шкодочинна хвороба плодових культур. Збудник уражує близько 170 видів рослин. Найчутливішими до опіку є: груша, яблуня, айва, слива, абрикос,  вишня, персик.
27 Травня, 2022 р., 10:02
У акарпатській області проводять виплати на підтримку вимушено переміщеним особам.
27 Травня, 2022 р., 09:11
Епідеміологічне благополуччя, відсутність спалахів, а також масового поширення інфекційних хвороб, зокрема під час війни, є важливим компонентом національної безпеки. На цьому під час брифінгу наголосила Вікторія Тимчик, головна епідеміологиня Закарпаття.
26 Травня, 2022 р., 14:29
Закарпаття на першому місці серед регіонів України за кількістю релокованих підприємств. Як зауважив очільник ОВА Віктор Микита, таких високих показників вдалося досягти завдяки тісній і системній співпраці з Фондом державного майна.
26 Травня, 2022 р., 12:13
Кількість евакуйованих підприємств, які переїхали на Закарпаття і розпочали тут свою діяльність, щоденно збільшується. Про це повідомив заступник голови ОВА Василь Іванчо.
26 Травня, 2022 р., 09:04
Цими днями очільник Закарпатської ОВА Віктор Микита перебуває з робочою поїздкою на Київщині.