10 Березня, 2022 р., 15:01
Відсьогодні в області діє «гаряча лінія», куди кожен може звернутися щодо завищення ціни на оренду житла. Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо.
10 Березня, 2022 р., 12:00
Ключові тези із сьогоднішнього брифінгу голови Закарпатської ОВА Віктора Микити:
04 Березня, 2022 р., 14:41
Сьогодні голова Закарпатської ОВА Віктор Микита відвідав пункти прийому вимушено переміщених осіб поблизу КПП «Лужанка – Берегшурань».
04 Березня, 2022 р., 14:34
Директор департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОВА Віктор Мацола на брифінгу повідомив, що всі відповідні органи працюють у посиленому режимі.
04 Березня, 2022 р., 10:16
Пенсійний фонд України повідомляє.

04 Березня, 2022 р., 10:11
На початку військової агресії до нашої області приїжджали здебільшого автомобілями. Тому на кордонах були черги приголомшливих масштабів. Останні кілька днів на Закарпаття прибувають десятки тисяч біженців із гарячих точок переважно залізницею.
02 Березня, 2022 р., 13:09
Для українців, котрі, рятуючись від війни, виїжджають у Чехію, запустили спеціальний сайт-довідник допомоги та підтримки.
02 Березня, 2022 р., 13:08
Ключові меседжі на брифінгу першого заступника голови Держмитслужби України Олександра Щуцького.
02 Березня, 2022 р., 12:58
Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита провів робочу зустріч із Генеральним консулом Угорщини в Ужгороді Йожефом Бочкаі.
02 Березня, 2022 р., 12:57
Пенсії колишнім працівникам силових структур профінансовано у повному обсязі.