16 Березня, 2022 р., 09:54
Сумна звістка. Захищаючи Україну від російських загарбників, у бою в Миколаївській області, загинув наш земляк з Виноградова - підполковник Сергеєв Олександр Анатолійович.
16 Березня, 2022 р., 08:15
«За 20 днів війни ми розширили свою роботу та спроможні виконувати завдання держави щодо постачання гумдопомоги», — зауважив голова обласної військової адміністрації Віктор Микита.
15 Березня, 2022 р., 10:56
Сьогодні - знаменна і визначна дата в історії України, про яку варто пам’ятати. 15 березня 1939 року відбулося проголошення незалежності Карпатської України.
11 Березня, 2022 р., 16:24
Корисна інформація для тих, хто плануєте виїхати за кордон у період дії воєнного стану в Україні:
11 Березня, 2022 р., 16:23
Cьогодні 22 тонни ліків та продуктів харчування відправляють до Харкова. Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОВА Ігор Шинкарюк.
10 Березня, 2022 р., 17:27
огістичний центр при Закарпатській ОВА за минулу добу спрямував 17 вагонів із гуманітарною допомогою.
10 Березня, 2022 р., 17:26
Президент України Володимир Зеленський поставив уряду завдання розробити спеціальну державну програму для відбудови кожного українського міста, яке постраждало внаслідок російського вторгнення.
10 Березня, 2022 р., 15:23
В області створили механізм, що забезпечить перетин кордонів за спрощеною процедурою для гуманітарних вантажів.
10 Березня, 2022 р., 15:17
Закарпатська обласна військова адміністрація просить місцеві суб'єкти господарювання, котрі можуть на своїй території розмістити підприємства, які переміщені із зони бойових дій, надати таку інформацію: