Новини соціального захисту

19 Січня, 2023 р., 09:59
Для отримання допомоги шахраї пропонують перейти за посиланням та ввести дані для входу в онлайн-банкінг, які зрештою потраплять до злодіїв.
16 Січня, 2023 р., 09:55
При народженні дитини батьки можуть розраховувати на підтримку від держави. Йдеться про грошові виплати, які буде нараховано та виплачено незважаючи на воєнний час, а також про “пакунок малюка”.
20 Грудня, 2022 р., 16:13
ЮНІСЕФ разом із навчально-реабілітаційним центром «Джерело» підготували брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям», яка містить відповіді на такі запитання:
14 Листопада, 2022 р., 12:00
З початку воєнних дій близько 7,7 мільйона українців були змушені покинути домівки й переїхати в інші регіони України. Якщо це про вас і ви в пошуках нової роботи, дізнайтеся, як не стати жертвою примусової праці.
18 Жовтня, 2022 р., 16:10
Війна тільки загострила проблеми тих, хто постраждав від трудової експлуатації та торгівлі людьми.
04 Жовтня, 2022 р., 16:56
Під час повномасштабного вторгнення неможливо зафіксувати кількість випадків сексуального насилля збоку окупантів. Сексуальне насилля під час війни немає строку давності. Незалежно від того, коли людина заявить про злочин - винного можна буде притягнути до відповідальності.
17 Серпня, 2022 р., 09:34
На Закарпатті працюють над впровадженням всеукраїнської Єдиної інформаційної системи соціальної сфери для впорядкування здійснення соціальних виплат населенню. Про це йшлося сьогодні на робочій нараді заступників голови ОВА Петра Добромільського та Олександра Пацкана.
13 Липня, 2022 р., 13:49
Інформація, як отримати безоплатну правову допомогу в умовах воєнного стану онлайн:
28 Червня, 2022 р., 09:23
Як отримати довідку про взяття на облік ВПО?
18 Червня, 2022 р., 09:43
З кожним днем стає відомо дедалі більше подробиць звірських воєнних злочинів російських військових в Україні. Велика частина з яких – це злочини, пов'язані з сексуальним насильством проти жінок, чоловіків, дівчат та хлопців.