11 Липня, 2023 р., 14:15
Розпочато прийом анкет до Резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України
11 Липня, 2023 р., 09:53
В умовах сучасних реалій організація відпочинку та оздоровлення дітей набуває особливої уваги. Попри війну,  ми повинні дбати про відновлення як фізичного, так і ментального здоров`я  підростаючого покоління.
09 Липня, 2023 р., 16:12
За результатами переговорів із турецькою стороною Україна повернула на батьківщину військових – захисників «Азовсталі»: командира окремого загону спеціального призначення Національної гвардії «Азов» Героя України Дениса Прокопенка, його заступника Святослава Паламаря, виконувача обов’язків командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергія Волинського, старшого офіцера «Азова» Олега Хоменка та командира 12-ї бригади Нацгвардії Дениса Шлегу.